OTELİMİZ

Odalarımız

Odalar yüksek tavanlıdır. Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ve tesis bünyesinde ücretsiz otoparkı mevcuttur. 22 metrekare büyüklüğünde, ahşap zeminli odaları çok ferahtır. Özenle dekore edilmiş odalar duş ve tuvaletli olup, 24 saat sıcak su, TV, terlik, bavulluk, havlupan gibi temel donanımı eksiksizdir. Odaların bulunduğu her iki kata da hijyen ve ayak sesi göz önüne alınarak ayakkabı ile çıkılmamakta, odalarda sigara içilmemektedir. Tüm odalar vantilatörle soğutulmakta, ilaveten çatı katı odalarında klima bulunmaktadır.

Otelin toplam 16 odası mevcut olup, gerek bireysel gerek küçük gruplar için gezi organizasyonları yapılmasına yardımcı olunmaktadır. Taşmektep’le beraber, çevredeki yeşilin ve suyun bir arada sakin ve huzurlu bir şekilde içselleştirilmesi ile zenginleşmiş özgün bir tatil planı oluşturma konusunda her yaştan gezginler için yardımcı olunmaktadır.Toplantı / Konferans

Otelin, meslek grupları, ruhsal ve fiziksel gelişme için eğitim ve deneyim kazanmak isteyen gruplar için uygun sinema ve toplantı salonu mevcuttur. Projeksiyon eşliğinde belgesel filmler izlemek ya da panelli, sunulu değerlendirme toplantıları yapmak bu salonda mümkündür.

Restoran

Genel olarak oda fiyatları yatak ve kahvaltı için olup, kahvaltı açık büfe şeklindedir. Geleneksel lezzetler de dâhil olmak üzere çeşitli ev yemeklerinden oluşan zengin menülerin sunulduğu bir yemek salonu mevcuttur. Talep edilirse ekstra ücrete tabi öğle ve/veya akşam yemeği servisi verilebilir, özel diyet menüleri hazırlanabilir.

ÇAMLIHEMŞİN
TAŞMEKTEP OTEL

Şehir otelleri konforunu tamamen köy ortamında sıcak ve doğal bir atmosfer içinde sunan Taşmektep, kendisini evinde gibi hissetmek ve yeni yerler keşfetmek isteyen gezginler için isabetli bir seçimdir. Otel, 15 Ağustos 2013'ten beri hizmet vermekte ve her yıl yaz aylarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİM

Halil Şişman Caddesi Çamlıhemşin/Rize/Türkiye Tel:(+90)464 651 7010 E-Posta:info@camlihemsintasmektep.com
© 2021 - Çamlıhemşin Taşmektep